KATEDRA

nyelviskola Eger

Álláslehetőségek

ANGOL NYELVTANÁR

(Óraadói munkakör)

TE VAGY A MI TANÁRUNK, HA:

- magas szinten beszéled az angol nyelvet

- nyelvtanári diplomával rendelkezel

- tudsz és akarsz sokat dolgozni, minőségi munkát végezni

- van tapasztalatod a felnőttképzésben / hajlandó vagy tapasztalatot szerezni

- ismered a nyelvvizsga-rendszereket, esetleg vizsgáztatói jogosítvánnyal is rendelkezel

- minden szinten, minden korosztályt szívesen tanítasz

- szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új dolgokra, azok elsajátítására

- határozott, magabiztos fellépésed van

- szeretnéd hosszú távon elkötelezni magad egy munkahely mellett

- arra sem vagy rest, hogy "néha gondolkodj"

- hajlandó vagy részt venni továbbképzéseken

- folyamatosan figyeled a tankönyvpiac változásait, szívesen használsz új tananyagokat

Megkérünk, hogy semmiképp se pályázz, amennyiben:

- nem vagy képes gyorsan alkalmazkodni a hirtelen fordulatokhoz

- terhelhetőséged gyengébb az átlagosnál

- megszokásból, rutinból tanítasz

- "hosszabb ideig kell gondolkodnod egy-egy nyelvi jelenségen"

- Egy adott munka ellen egynél több kifogást tudsz felhozni

- Rendszeresen cipeled a szótárakat magaddal

- Nem tudsz csapatban dolgozni

- Kevés munkával akarsz sok pénzt keresni (Nálunk kereshetsz sokat, ha sokat is dolgozol)

Munkavégzés helye:3300 Eger, Trinitárius út 2.

A döntés a Tiéd! A pályázatokat az eger@katedra.hu e-mail címre várjuk.

Pályázatodban a következők szerepeljenek feltétlenül: Fényképes önéletrajz, diploma másolata, referenciák, bérigény.

Kapcsolat

Kövess minket

Vélemények

"A saját tempónkban haladhatunk a tanulmányainkban. 4 hónap alatt többet tanultam, mint a középiskolában. "

"A színvonal megfelelő, minden eszköz és tényező adott a sikeres tanulmányokhoz, a tanárok megfelelően felkészültek, és pontosan tudják, hogyan készíthetik fel legjobban diákjaikat a közelgő megmér

"Azért választottam a Katedrát, mert hallottam, hogy nagyon jók az eredmények és a felkészülést támogató tanárok. Nagyon jó volt a csapat, az oktató és a tanfolyamszervező.

Orosz nyelvi képzésen vettem részt a Katedra Nyelviskolában. Minden szempontból tökéletesen meg voltam elégedve az Iskolával. Rugalmas időbeosztás, felkészült oktató, gyors ügyintézés.

"A Katedrában lehetőségem volt kis csoportban tanulni, ami számomra versenyhelyzetet teremtett és motivált. Tudtuk egymást biztatni és együtt tanulni ha szükséges volt.

„A Katedra nyelviskolát egy szóval tudnám jellemezni: profizmus.

"Az én véleményem a Katedra iskoláról abszolút pozitív. Nagyon szeretek ide járni tanulni, a csoport fantasztikus, nagyon jól érzem magam minden alkalommal.

Nagyon meg voltam elégedve mindennel, az időbeosztással, a rugalmassággal és főként az oktatás színvonalával. Két tanárt ismertem meg, mindketten nagyon felkészültek és kiváló pedagógusok.

"Azért választottam a Katedrát, mert kedvező ajánlatokat kínált, és a testvérem is itt tanult. Nagymértékben hozzájárul nyelvtudásom fejlődéséhez, jó a közösség és a tanárok.

„A nyelviskolát barátnőm ajánlotta, mert tavaly ő is a Katedrába járt és neki bevált, sikeres nyelvvizsgát tett.