KATEDRA

nyelviskola Eger

Álláslehetőségek

ANGOL NYELVTANÁR

(Óraadói munkakör)

TE VAGY A MI TANÁRUNK, HA:

- magas szinten beszéled az angol nyelvet

- nyelvtanári diplomával rendelkezel

- tudsz és akarsz sokat dolgozni, minőségi munkát végezni

- van tapasztalatod a felnőttképzésben / hajlandó vagy tapasztalatot szerezni

- ismered a nyelvvizsga-rendszereket, esetleg vizsgáztatói jogosítvánnyal is rendelkezel

- minden szinten, minden korosztályt szívesen tanítasz

- szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új dolgokra, azok elsajátítására

- határozott, magabiztos fellépésed van

- szeretnéd hosszú távon elkötelezni magad egy munkahely mellett

- arra sem vagy rest, hogy "néha gondolkodj"

- hajlandó vagy részt venni továbbképzéseken

- folyamatosan figyeled a tankönyvpiac változásait, szívesen használsz új tananyagokat

Megkérünk, hogy semmiképp se pályázz, amennyiben:

- nem vagy képes gyorsan alkalmazkodni a hirtelen fordulatokhoz

- terhelhetőséged gyengébb az átlagosnál

- megszokásból, rutinból tanítasz

- "hosszabb ideig kell gondolkodnod egy-egy nyelvi jelenségen"

- Egy adott munka ellen egynél több kifogást tudsz felhozni

- Rendszeresen cipeled a szótárakat magaddal

- Nem tudsz csapatban dolgozni

- Kevés munkával akarsz sok pénzt keresni (Nálunk kereshetsz sokat, ha sokat is dolgozol)

Munkavégzés helye:3300 Eger, Trinitárius út 2.

A döntés a Tiéd! A pályázatokat az eger@katedra.hu e-mail címre várjuk.

Pályázatodban a következők szerepeljenek feltétlenül: Fényképes önéletrajz, diploma másolata, referenciák, bérigény.

Kapcsolat

Kövess minket

Vélemények

"Nagyon jó tanárom van! Még nem régen kezdtem, de számomra már az siker, hogy nagyon megszerettem az angol nyelvet és örömmel tanulom és készülök fel."

"Aranyosak és segítőkészek a tanárok, a diákokkal együtt. Amióta ide járok jobban tudok a külföldi ismerőseimmel beszélgetni."

"Jó tanárom volt, a rendelkezésre álló tananyag megfelelő volt, minden kérdésemre választ kaptam, mindenki nagyon segítőkész volt és szerettem a kis csapat tagjait, akikkel együtt tanultam.

„Immáron a hetedik alkalommal veszek részt a képzésen. Nagyon jól érzem magam az órákon. A tanárnő oktatása számomra érthető, ezenkívül türelmes és segítőkész is.

„A Katedra nyelviskolát egy szóval tudnám jellemezni: profizmus.

"A Katedra Nyelviskola nagyon családias légkört teremt illetve a tanárok alaposan felkészültek az órákra és a maximumot nyújtják a diákok számára!

"Nagyon jó a tanár, kellemes a légkör és színvonalas az oktatás. Sokat fejlődtem."

"Nagyon meg vagyok elégedve a Katedra iskolával. Az Interneten, a honlapon megfelelő a tájékoztatás. Az e-mail címemre folyamatosan kapom az információkat.

"Nagyon jó tanárom van, az órák hangulatosak. Rengeteg új dolgot tanulunk, és látható a fejlődés kis időn belül is. Különböző típusú feladatokat már sokkal könnyebben tudok megoldani.

„A nyelviskolát barátnőm ajánlotta, mert tavaly ő is a Katedrába járt és neki bevált, sikeres nyelvvizsgát tett.