KATEDRA

nyelviskola Eger

Álláslehetőségek

ANGOL NYELVTANÁR

(Óraadói munkakör)

TE VAGY A MI TANÁRUNK, HA:

- magas szinten beszéled az angol nyelvet

- nyelvtanári diplomával rendelkezel

- tudsz és akarsz sokat dolgozni, minőségi munkát végezni

- van tapasztalatod a felnőttképzésben / hajlandó vagy tapasztalatot szerezni

- ismered a nyelvvizsga-rendszereket, esetleg vizsgáztatói jogosítvánnyal is rendelkezel

- minden szinten, minden korosztályt szívesen tanítasz

- szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új dolgokra, azok elsajátítására

- határozott, magabiztos fellépésed van

- szeretnéd hosszú távon elkötelezni magad egy munkahely mellett

- arra sem vagy rest, hogy "néha gondolkodj"

- hajlandó vagy részt venni továbbképzéseken

- folyamatosan figyeled a tankönyvpiac változásait, szívesen használsz új tananyagokat

Megkérünk, hogy semmiképp se pályázz, amennyiben:

- nem vagy képes gyorsan alkalmazkodni a hirtelen fordulatokhoz

- terhelhetőséged gyengébb az átlagosnál

- megszokásból, rutinból tanítasz

- "hosszabb ideig kell gondolkodnod egy-egy nyelvi jelenségen"

- Egy adott munka ellen egynél több kifogást tudsz felhozni

- Rendszeresen cipeled a szótárakat magaddal

- Nem tudsz csapatban dolgozni

- Kevés munkával akarsz sok pénzt keresni (Nálunk kereshetsz sokat, ha sokat is dolgozol)

Munkavégzés helye:3300 Eger, Trinitárius út 2.

A döntés a Tiéd! A pályázatokat az eger@katedra.hu e-mail címre várjuk.

Pályázatodban a következők szerepeljenek feltétlenül: Fényképes önéletrajz, diploma másolata, referenciák, bérigény.

Kapcsolat

Kövess minket

Vélemények

"Azért választottam a Katedrát nyelvtanuláshoz, mert fejlődni szerettem volna, s a magántanárok nem feltétlen tudnak kifejezetten a TELC nyelvvizsgára felkészíteni.

Orosz nyelvi képzésen vettem részt a Katedra Nyelviskolában. Minden szempontból tökéletesen meg voltam elégedve az Iskolával. Rugalmas időbeosztás, felkészült oktató, gyors ügyintézés.

"A saját tempónkban haladhatunk a tanulmányainkban. 4 hónap alatt többet tanultam, mint a középiskolában. "

"Azért választottam a Katedrát, mert hallottam, hogy nagyon jók az eredmények és a felkészülést támogató tanárok. Nagyon jó volt a csapat, az oktató és a tanfolyamszervező.

"A színvonal megfelelő, minden eszköz és tényező adott a sikeres tanulmányokhoz, a tanárok megfelelően felkészültek, és pontosan tudják, hogyan készíthetik fel legjobban diákjaikat a közelgő megmér

"Azért a Katedrát választottam, mert a lakóhelyemhez közel, jól megközelithető helyen van és jó a hírneve. Valóban jók a tanárok, és az árak is.

Nagyon meg voltam elégedve mindennel, az időbeosztással, a rugalmassággal és főként az oktatás színvonalával. Két tanárt ismertem meg, mindketten nagyon felkészültek és kiváló pedagógusok.

"Azért választottam a Katedrát, mert kedvező ajánlatokat kínált, és a testvérem is itt tanult. Nagymértékben hozzájárul nyelvtudásom fejlődéséhez, jó a közösség és a tanárok.

"Nagyon kedves, türelmes és segítőkész hozzáállást tapasztaltam, amikor érdeklődtem a nyelvtanulási lehetőségekről. Az elsődleges szempont, ami számomra a legfontosabb, a rugalmas hozzá állás.

"Nagyon meg vagyok elégedve a Katedra iskolával. Az Interneten, a honlapon megfelelő a tájékoztatás. Az e-mail címemre folyamatosan kapom az információkat.